KHOMITSKYI FACTORY - індивідуальне виготовлення дверей

Двері Лофт (LOFT)

02
0 грн.

Стиль лофт підкорює серця завдяки своїй унікальності, функціональності та естетиці. Прийшовши в наші оселі з індустріальних будівель, він змінив уявлення про затишок. Міжкімнатні двері у стилі Лофт від Khomitskyi Factory — це втілення найкращих традицій індустріального дизайну, поєднаних з високою якістю матеріалів та майстерністю виконання. Запрошуємо ознайомитися з нашим каталогом, дізнатися більше про асортимент та ціни. 

Переваги міжкімнатних дверей у стилі Лофт від Khomitskyi Factory

Перш за все, салон дверей Khomitskyi Factory гарантує якість. На власному виробництві у Львові використовуємо лише найкращі матеріали для виготовлення міжкімнатних дверей — зокрема, натуральне дерево та шпон. Обираємо якісну фурнітуру. Дверне полотно обробляється італійським лакофарбовим покриттям.  Також міжкімнатні двері loft — це:

  • Сучасний дизайн, який доповнить ваш інтер’єр.
  • Шумоізоляція для приватності та затишку.
  • Надійні замки та фурнітура, яка вражає довговічністю.
  • Багатоманіття дизайнів під різні запити. 

Міжкімнатні двері у стилі Лофт від Khomitskyi Factory легко підтримувати в чистоті. Високоякісні матеріали та сучасні технології обробки роблять поверхню дверей стійкою до забруднень та механічних пошкоджень, що забезпечує їм довговічність та збереження початкового вигляду протягом тривалого часу.

Асортимент міжкімнатних дверей у стилі LOFT

Глухі чи зі скляними вставками, білі чи в кольорі натурального дерева — ви можете купити міжкімнатні двері лофт з доставкою по Львову. Виконуємо монтаж та демонтаж дверей, пропонуємо самовивіз зі складу. На сайті виробника завжди діють вигідні ціни. Обирайте якісні двері львівського виробництва просто зараз!

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок