KHOMITSKYI FACTORY - індивідуальне виготовлення дверей

Нестандартні міжкімнатні двері

Ніяк не можете знайти двері необхідної ширини та висоти? В Khomitskyi Factory є міжкімнатні двері нестандартних розмірів. Виготовляємо конструкції з будь-якими параметрами дверного полотна на власному виробництві у Львові. Тому запрошуємо переглянути каталог, дізнатися ціни та замовити міжкімнатні двері, які підійдуть під ваш інтер'єр. 

Переваги міжкімнатних дверей нестандартних розмірів

Індивідуальність, особливий стиль, відхід від шаблонних рішень — все це стало справжнім трендом в сучасному світі. Власники квартир, будинків та офісів планують інтер'єри, орієнтуючись на власні вподобання, й відходять від класичних рішень. Саме тому, часто можуть знадобитися конструкції нестандартних розмірів — зокрема, міжкімнатні двері з індивідуальною шириною та висотою. Фабрика дверей Khomitskyi Factory може виготовити для вас міжкімнатні двері, які матимуть не лише потрібний розмір, а й наступні переваги:

  • Висока якість дверного полотна. Двері виготовляються з натурального дерева, шпону, МДФ. Готовий виріб — стійкий до механічних пошкоджень та зовнішніх впливів.
  • Якісна фурнітура. 
  • Шумоізоляція та теплоізоляція.
  • Стильний дизайн.

Також вас приємно здивує ціна: діє прайс виробника!

Асортимент нестандартних міжкімнатних дверей від Khomitskyi Factory

Наша фабрика дверей виготовляє у Львові нестандартні двері будь-яких типів та видів — з різним розміром дверного полотна, у будь-якому кольорі та стилі. Втілюємо всі побажання наших замовників щодо дизайну та параметрів міжкімнатних дверей. 
Салон Khomitskyi Factory не просто виготовляє та продає двері. Виконуємо доставку, монтаж та демонтаж дверей. На всі моделі з каталогу діє гарантія. Пропонуємо вигідні ціни, на сайті часто бувають знижки на обрані моделі міжкімнатних дверей. Є самовивіз зі складу у Львові. Бажаємо приємного вибору!

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок