KHOMITSKYI FACTORY - індивідуальне виготовлення дверей

Міжкімнатні двері-книжка

02
0 грн.
Складні двері-книжка допомагають оптимізувати простір в сучасному інтер'єрі. Вони забезпечують зручність та стильно виглядають. Але головне — з такою конструкцію площа приміщення використовується ефективніше. Замовити індивідуальне виготовлення складних дверей можна у виробника Khomitskyi Factory. Діють вигідні ціни, є гарантія на всі моделі!

Види дверей-книжка

Складні двері-книжка бувають різних видів та типів. Вони відрізняються між собою за такими параметрами, як:
 • Кількість полотен. Можуть складатися з одного дверного полотна, яке згинається навпіл, або з декількох полотен, з’єднаних між собою шарнірними механізмами. 
 • Матеріал виготовлення. Це може бути дерево, шпон та інші матеріали.
 • Тип — глухі або зі скляними ставками з матового або прозорого скла. 
Відрізняється і дизайн дверей. Обрати варіант можна під інтер’єр в стилі лофт, модерн, класика. Білі чи пофарбовані, мінімалістичні чи з узорами — обирайте саме той варіант, який вам подобається найбільше.

Конструкція та матеріали

Конструкція дверей-книжка має кілька основних елементів:
 1. Дверне полотно. Складаються з кількох сегментів, які з'єднані між собою шарнірами. Полотна можуть бути виготовлені з дерева, скла, металу або їх комбінацій.
 2. Шарнірні механізми. Забезпечують згортання та розгортання дверей. Високоякісні шарніри гарантують плавність руху та довговічність конструкції.
 3. Рейки та напрямні. Встановлюються у верхній та нижній частині дверного прорізу, по яких рухаються полотна дверей. Забезпечують стабільність та легкість відкривання/закривання дверей.
 4. Фурнітура. Ручки, замки та інші аксесуари, які забезпечують функціональність та естетичний вигляд дверей.
Матеріали, які використовуються для виготовлення дверей-книжка, мають відповідати високим стандартам якості. Дерево обробляється захисними засобами для підвищення довговічності, скло загартовується для безпеки, а металеві елементи покриваються антикорозійними засобами. Таким чином, міжкімнатні складні двері служитимуть вам дуже й дуже довго, тішачи чудовою якістю.

Переваги дверей гармошка під замовлення

Обираючи складні двері-книжка (гармошка) для свого інтер’єру, ви автоматично маєте безліч переваг. А якщо ці двері ще й виготовлені виробником Khomitskyi Factory на власному виробництві у Львові, ці переваги лише зростають. Основними плюсами є:
 • Економія простору. Двері-книжка не займають багато місця при відкриванні, що робить їх ідеальним вибором для невеликих приміщень.
 • Стильний дизайн. Великий вибір матеріалів та дизайнів дозволяє створити унікальні двері, які доповнять будь-який інтер'єр.
 • Легкість монтажу. Двері-книжка легко монтуються та демонтуються, і можуть бути встановлені практично у будь-який дверний проріз.
 • Функціональність. Двері-книжка можуть виконувати різні функції, від розділення простору до забезпечення ізоляції, що робить їх універсальним рішенням для будь-якого приміщення.
 • Зручність використання. Сучасні механізми забезпечують плавність і легкість відкривання/закривання дверей, що робить їх зручними у використанні.
Складні двері від Khomitskyi Factory — це якісні конструкції, які служитимуть вам довгі роки. Завдяки виготовленню дверей з якісних матеріалів, вони є надійними, стійкими до зовнішніх впливів та довговічними. А ще — стильно та сучасно доповнюють дизайн вашого інтер’єру.

Етапи створення дверей книжка

Про особливості виготовлення дверей книжка поетапно: 
 1. Проєктування. Враховуються вимоги клієнта, особливості приміщення та стиль інтер'єру. Розробляється дизайн та конструкція дверей.
 2. Вибір матеріалів. Підбираються матеріали, що відповідають вимогам проєкту. Враховуються їх властивості, зовнішній вигляд та довговічність.
 3. Виготовлення полотен. Полотна дверей виготовляються з обраних матеріалів, нарізаються до необхідних розмірів та обробляються.
 4. Збірка конструкції. Полотна з'єднуються шарнірами, встановлюються направляючі та рейки. Здійснюється первинне збирання для перевірки точності та якості.
 5. Фінальна обробка. Двері покриваються захисними засобами, фарбуються або лакуються. Встановлюється фурнітура та декоративні елементи.
 6. Монтаж та налаштування. Готові двері встановлюються у дверний проріз, проводяться налаштування механізмів для забезпечення плавного руху та функціональності.
Двері-книжка під замовлення від Khomitskyi Factory — це гарантія якості, стильного дизайну та функціональності. Вони стануть чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру, забезпечуючи комфорт та зручність використання. Ми виконуємо доставку, монтаж та демонтаж дверей. Також можливий самовивіз конструкцій зі складу у Львові. На всі моделі конструкцій діє гарантія.
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок