KHOMITSKYI FACTORY - індивідуальне виготовлення дверей

Про компанiю

KHOMITSKYI FACTORY

Індивідуальне виготовлення дверей

Khomitskyi Factoryфабрика по виготовленню вхідних та міжкімнатних дверей працює на ринку з 2003 року.

Офіс компанії розташований у м. Львові. Виробництво спрямоване на виготовлення дверей за індивідуальними проектами.

Як виробник, ми пропонуємо широкий асортимент міцних та надійних конструкцій для вхідної групи, різноманітних за своїм зовнішнім виглядом та способом обробки. Використання деревини, вологостійкої фанери, шпону і якісних  лакофарбових компонентів італійського виробництва гарантує експлуатацію дверних накладок та міжкімнатних дверей протягом тривалого часу без погіршення їх зовнішнього вигляду.

Наша команда допоможе втілити в життя практично будь-які технологічно можливі рішення за ескізами замовника. Ми пропонуємо комплектацію дверей електронними замками, прихованими петлями та дотягами, системою розумний дім, системами входу для домашніх улюбленців. Завдяки наполегливості,  професіоналізму та старанням  фахівців, наші вироби задовольняють потреби та вимоги найвибагливіших клієнтів.

Ми допоможемо підібрати двері відповідно до Ваших уподобань та цінової категорії Всі робітники Khomitskyi Factory – це злагоджений, цілеспрямований колектив, який дбає про споживача!

Про Khomitskyi Factory

Khomitskyi Factory – це злагоджений колектив професіоналів із багаторічним досвідом у сфері виготовлення вхідних та міжкімнатних дверей.  Основна мета компанії – допомогти споживачеві жити якісно та надійно, обравши добротні двері, які водночас підкреслять індивідуальність та елегантність інтер’єру. 

Працюючи з дизайнерами та замовниками по індивідуальних ескізах, компанія допоможе втілити в життя практично будь-який технологічно можливий проект. Khomitskyi Factory дотримується високих стандартів якості виготовлення продукції на власному виробництві.

Продукція

Керуючись потребами кожного споживача, Khomitskyi Factory створює міцні та довговічні конструкції, різноманітні за своїм зовнішнім виглядом, цінової категорії і способу обробки.

Продукція нашої компанії виготовляється з використанням високоякісної вологостійкої фанери, деревини та шпону. Застосування якісних лакофарбових компонентів італійського виробництва гарантує експлуатацію дверних накладок та міжкімнатних дверей протягом тривалого часу без погіршення їх зовнішнього вигляду.

Каталог продукціі
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок